PROGRAMMA 2022-2023

Aanvang competitieronde 19.15 uur Aanvang Koppeltoernooien 13.00 uur.
Uitzonderingen zijn vermeld een
♣ Zie onder aan de pagina.

donderdag

1

september

1e

competitieronde

donderdag

15

september

2e

ledenvergadering + competitieronde

zaterdag

24

september

 

koppeltoernooi Norg

donderdag

29

september

3e

competitieronde

donderdag

13

oktober

4e

competitieronde

zaterdag

15

oktober

 

koppeltoernooi Annen

donderdag

27

oktober

5e

competitieronde

zaterdag

05

november

 

Marathon LTC Assen

donderdag

10

november

6e

competitieronde

zaterdag

12

november

 

koppeltoernooi Zeijen

donderdag

24

november

7e

competitieronde

zaterdag

03

december

 

koppeltoernooi Ekehaar

donderdag

08

december

8e

competitieronde

donderdag

22

december

 

kerstkaarten Componist

woensdag

28

december

 

Snerttoernooi LTC Assen

 

PROGRAMMA 2022 - 2023

Aanvang competitieronde 19.15 uur Aanvang Koppeltoernooien 13.00 uur.
Uitzonderingen zijn vermeld een
♣ Zie onder aan de pagina.

donderdag

05

januari

9e

competitieronde

zaterdag

07

januari

 

koppeltoernooi Vries

donderdag

19

januari

10e

competitieronde

zaterdag

21

januari

 

koppeltoernooi Zuidlaren

donderdag

02

februari

11e

competitieronde

zaterdag

11

februari

 

koppeltoernooi Gasselte

donderdag

16

februari

12e

competitieronde

donderdag

02

maart

13e

competitieronde

zaterdag

04

maart

 

koppeltoernooi Gieterveen

donderdag

16

maart

14e

competitieronde

zaterdag

18

maart

 

koppeltoernooi Spijkerboor

donderdag

30

maart

15e

competitieronde

donderdag

13

april

16e

competitieronde

zaterdag

15

april

 

koppeltoernooi Peize

donderdag

20

april

 

♣ slotavond competitie Componist

zaterdag

29

april

 

slottoernooi koppelkaarten Witten

AFMELDEN
15 september: 18.45 uur Algemene ledenvergadering.
Daarna om 19.15 uur start 2
e competitieronde.
♣ Kerstkaarten, Snerttoernooi,
slotavond tellen niet mee voor de competitie

 

 


                            AFMELDEN                              

          Competitie: Jan Drogt of Jan Klok          

   Koppeltoernooien: Arend Staal of Jan Klok